8 maart 2019: ZMLM viert 12,5 jarig jubileum

Onze bestuursleden Marjella en Lenie hadden de viering van het 12½-jarig jubileum goed geregeld. Er zou een CD van ons koor gemaakt worden bij Session Sound Recording Studio van Hennie Korsten en Lya de Haas in Rosmalen, als bijzondere bijdrage en herinnering aan dit jubileum. Jammer, Hennie Korsten was behoorlijk ziek en moest de afspraak annuleren. De dames hadden slechts een paar dagen tijd om een alternatief te bedenken en om een afspraak te maken. Geweldig, dat is gelukt! We hebben een bezoek gebracht aan de oude fabriek van grootgrutter De Gruyter op de Veemarktkade in ’s-Hertogenbosch. In de jaren 70 is dit concern ten onder gegaan. Een industrieel erfgoed van maar liefst 55.000 m², waar nu ruim 185 bedrijven en kunstenaars gevestigd zijn. Via Kring Vrienden van ’s-Hertogenbosch werden gelukkig 2 gidsen gevonden om onze koorleden rond te leiden in dat enorme complex. Eerst werd er in de Brasserie van de fabriek nog een drankje genuttigd. Na de bijzonder interessante rondleiding wachtte ons een heerlijk diner bij Restaurant D’n Boerderij. Dat is prima bevallen, iedereen genoot er van. We hadden het allemaal naar onze zin.

Na het diner werd er afscheid genomen van ons lid, tevens bestuurslid Jo Lammers. Het is bijzonder jammer dat hij om gezondheidsredenen na ruim 11 jaar lidmaatschap ons koor gaat verlaten. Een prachtig bloemstuk en wijn werden Jo aangeboden. Evenals de viering van het 5- en 10-jarig jubileum van ons koor ZMLM kunnen we met zekerheid vaststellen dat ook deze viering een geweldig succes was. En …. voor de opname van de CD maken we een nieuwe afspraak!