Een warm welkom op WZC Noorderkroon

Het was alweer een hele tijd geleden dat we mochten optreden in WZC Noorderkroon, om precies te zijn 1 juli 2015. Aktiviteitenbegeleidster Berry van Gorp ging met pensioen. Haar opvolgster Anja Verduin moest eerst alles op een rijtje zetten. Echter, onze secretaris Joop Bierings kreeg het toch weer voor elkaar een optreden op j.l. woensdag 7 november met Anja af te spreken. Ons koor stond deze keer op een veel betere plek opgesteld. Het restaurant zat stampvol. Regelmatig liet dirigent Ton Husson het publiek zingen en zweeg het koor. Dat klonk echt geweldig. De sfeer was super. Ook de verzorging was bijzonder goed. We werden met koffie of thee ontvangen en tijdens de pauze werden de drankjes in een speciale ruimte uitgedeeld. Ook een compliment aan onze leden, zoals gewoonlijk zongen ze weer fantastisch. De opkomst was prima, we waren met 27 personen. De bewoners waren zo enthousiast dat we spontaan voor 2019 opnieuw werden uitgenodigd!