Een Winters optreden bij tuincentrum Groenrijk!

Alweer 2 jaar geleden dat ons meezingkoor “ZingMaarLekkerMee” een optreden mocht verzorgen bij Tuincentrum GroenRijk op de Graafseweg te ‘s-Hertogenbosch. Donderdagavond 14 november 2019 werd ons koor weer hartelijk welkom geheten door gastvrouw Rian. Zij wees ons een plaats naast het restaurant, dus koffie, thee en andere drankjes dicht in buurt en gratis aangeboden. Wij, leden van ZMLM hebben daar ook dankbaar gebruik van gemaakt. Dat gedeelte van de zaak was prachtig in Kerstveer ingericht, dus ook onze liedjes waren aangepast. Helemaal in winterse sfeer. Landelijk had GroenRijk deze avond georganiseerd. Vaste klanten waren daarvoor benaderd en uitgenodigd. Ons koor zong in een rustige sfeer, duidelijk, de aanwezige klanten zijn aan het winkelen en blijven soms even staan om naar ons koor te luisteren. Wij zangers en zangeressen van ZMLM hebben ons best gedaan en zo als altijd genoten van het optreden o.l.v. onze dirigent Ton Husson en hopen het volgend jaar weer terug te mogen komen.