ZMLM voor de 2e keer muzikale gast bij KBO – ‘s-Hertogenbosch.

Tijdens optredens maakt KBO – ‘s-Hertogenbosch dankbaar gebruik van de ruimte aangeboden door de zorgcentra in ‘s-Hertogenbosch. Ons meezingkoor ZingMaarLekkerMee was al eens eerder uitgenodigd in WZC Nieuwehagen. Dit keer vond een optreden plaats in WZC Noorderkroon op woensdag 20 november 2019. Het restaurant zat stampvol met leden van KBO en bewoners van het zorgcentrum. Dat waren 2 vliegen in één klap. Voor aanvang van ons optreden werd de leden koffie of thee aangeboden, daarna opstellen in het restaurant en werden we enthousiast verwelkomt door de voorzitter van het KBO. Er werden weer meezingboekjes uitgedeeld. Het was weer duidelijk te merken dat daar prima gebruik van werd gemaakt. Men zong naar hartenlust met het koor mee. Ook werden 2 verzoeknummers gezongen. Ons koor o.l.v. dirigent Ton Husson heeft wederom genoten en vooral ook de aanwezigen in het restaurant. In maart 2020 treedt ons koor weer op in de Noorderkroon, maar dan voor de bewoners en begeleiders.